renkli mobilyalar Ahşap Masif Mobilya İstanbul - Ümraniye
 

Renkli Mobilyalar Kimdir?

 

1990 yılından günümüze kadar mobilya sektöründe, imalatın içerisinde aktif olarak rol almaktayız. Piyasa deneyimimiz sadece ürün pazarlama ile kalmamakla birlikte, satış sonrası müşteri memnuniyeti ve ürünlerde oluşabilecek deformasyonların nedenleri ile birlikte bir kazanım, bir tecrübe olarak bizlere geri dönmektedir.

 

Cila atölyemizde ham veya işlenmiş mobilyaların renk, tamir, boya, bakım ve onarım hizmetlerini sunmuş olmak bu deneyimi ürün satışı ile buluşturduğumuzda mükemmel ürün ile ekonomik fiyat sunma avantajlarını aynı küme içerisine almayı başarmış olduk.

 

İnternet üzerinden yaptığımız satışlarımızda piyasada örneğini göremeyeceğiniz basitlikte bir satış sistemi geliştirdik. Bir kaç hamlede aldığınız ürünler fazla teferruat ile kafanızı karışmaya yönelik değil, direk ürün ve fiyat odaklı olmaktadır.

 

Bu avantaj ile internet deryasında kaybolmadan, en basit yoldan, en hızlı ve güvenilir şekilde mobilya ihtiyacınızı giderebilmenizi sağlamış olduk.

 

Satış sonrası destek ihtiyacınız olduğunda lütfen müşteri hizmetleri departmanımıza doğrudan ulaşınız. iletişim menümüzdeki telefon numaraları yada e-posta adreslerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız.

 

 

Özel imalat mobilya talepleriniz için ayrıca bizlere başvurabilir, evinize özel ölçü ile gömme dolap, koltuk, masa vb dilediğiniz renk, ahşap ve modellerde sadece size özel ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Mobilyalarınızın rengini değiştirmek istediğinizde Renk cila Atölyesi her zaman hizmetinizdedir.

 Renk Cila Atölyesi

 

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.